VMI-jev Koree Cotton zabio je rekord karijere od 21 poena u porazu od Navya

Bvb borussia dortmund fans club

Unatoč rekordu karijere i utakmice od 21 poena od novopečenog beka Koree Cottona, VMI muška košarkaška momčad izgubila je 67-47 od Navy-a u srijedu navečer u akciji izvan konferencije.

Cotton je dosegao dvoznamenkastu brojku u posljednjih sedam utakmica i nadmašio svoj prethodni rekord koledža od 18 poena postavljen u subotu protiv Sveučilišta Clarks Summit. Također je izjednačio rekord karijere s četiri trice.

Keydets (4-6) gubili su čak 24 koša u drugom poluvremenu prije nego što su smanjili zaostatak na 11 s nešto više od tri minute do kraja. Ipak, veznjaci (4-5) uspjeli su održati pobjedu.

Uz 21 poen Cottona, stariji bek Myles Evans dodao je 7 poena i 4 skoka, a juniorski napadač Samir Shaheen upisao se sa 6 poena i 3 skoka.

Navy je predvodio stariji bek Cam Davis koji je imao 18 poena, 4 skoka i 3 asistencije. Juniorski napadač Tyler Lange dodao je 16 poena i 8 skokova, a stariji bek Jake Kukarowski dodao je 10 poena.

Keydets će se vratiti u akciju u subotu kada će ugostiti Longwood u 19 sati.